Artwizz SecondBack for iPhone 8/8 Plus(Glass Protection)

SKU
conf-artwizz-secondback-for-iphone-8-8plus-glass-protection-mk
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Artwizz SecondBack ја штити задната страна на вашиот iPhone 8/8 Plus. Ако не сакате да ја криете убавината на задниот дел и не сакате да се откажете од безбедноста, SecondBack е вашиот најдобар избор. Го заштитува задниот дел од телефонот од гребнатини и шокови, додека ја одржува стаклената елеганција што ја нуди iPhone-от.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
End of life
No
Производител
Artwizz
EAN code
4260458887332
Боја
јасен / транспарентен
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8
Капацитет
iPhone 8
Производител
Artwizz
EAN code
4260458887363
Боја
јасен / транспарентен
Материјал
Glass
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 8