Artwizz SecondDisplay for iPad Pro 12.9inch

SKU
9383-1705

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Вистинска заштита на Вашиот уред Artvizz SecondDisplay заштитно стакло Ви нуди моќна заштита за вашиот екран.Ова заштитно стакло го штити Вашиот екран од гребнатини,падови и кршење на екранот.Заштитното стакло не влијае на користењето на уредот.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Weight
0.1000
Боја
Clear / Transparent
End of life
No
Maconomy Stock Availability
No
Модел
No
Големина
12.9"
Капацитет
12.9inch iPad Pro

Product declaration