Artwizz SecondDisplay за iPad Pro 11inch (2018)

SKU
8073-2611
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Заштити го екранот на твојот iPad со Artwizz SecondDisplay заштитното стакло. Дизајнирано е така што ќе можете сами да го наместите брзо и едноставно.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Големина
Mac mini
End of life
No

Product declaration