Artwizz SecondDisplay за iPad Pro 12.9inch (2018)

SKU
8080-2612
 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

Заштити го екранот на твојот iPad со Artwizz SecondDisplay заштитното стакло. Дизајнирано е така што ќе можете сами да го наместите брзо и едноставно.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
End of life
No