Artwizz SecondDisplay заштитно стакло за iPad:

Artwizz SecondDisplay заштитно стакло за iPad

SKU
9987-1763
Заштити го екранот на твојот iPad со Artwizz SecondDisplay заштитното стакло. Дизајнирано е така што ќе можете сами да го наместите брзо и едноставно.
* Компатибилно со: iPad Pro 9.7", iPad Air 2 и iPad (2017 & 2018).
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Заштити го екранот на твојот iPad со Artwizz SecondDisplay заштитното стакло. Дизајнирано е така што ќе можете сами да го наместите брзо и едноставно.
* Компатибилно со: iPad Pro 9.7", iPad Air 2 и iPad (2017 & 2018).
Производител
Artwizz
Weight
No
EAN code
4260294119987
End of life
No
Материјал
Glass
Боја
No
Бои
No
iPad компатибилност
iPad Pro 9.7", iPad Air 2
Тип на футрола
Screen Protector
Капацитет
No
Димензија и тежина
No
Sleeps/wakes iPad
No
Што има во кутијата?
No
Гаранција
No
Коментар
No