Artwizz SecondDisplay for iPhone 6/6s/7/8 (Glass Protection)

SKU
0906-1840

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

SecondDisplay е совршена заштита за Вашиот iPhone 7, направена од стакло. Комплетно безбојна боја, Artwizz SecondDisplay не ја намалува функцијата и употребата на Вашиот телефон додека Вие добивате заштита од гребаници, удари и падови. Без разлика дали го носите во преграда со остри предмети, Вашиот телефон ќе биде заштитен.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Weight
0.1000
Боја
јасен / транспарентен
End of life
No
Капацитет
No