Artwizz SeeJacket Leather FLIP for iPhone 6/6s - White:

Artwizz SeeJacket Leather FLIP for iPhone 6/6s - White

SKU
5026-1263
Со нашиот Artwizz SeeJacket Leather FLIP, вашиот паметен телефон е заштитен од сите страни. Дали од гребнатини или случајни падови со оваа футрола вашиот телефон секогаш ќе биде заштитен.
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Со нашиот Artwizz SeeJacket Leather FLIP, вашиот паметен телефон е заштитен од сите страни. Дали од гребнатини или случајни падови со оваа футрола вашиот телефон секогаш ќе биде заштитен.
Производител
Artwizz
Weight
No
EAN code
4260294115026
End of life
No
Бои
No
Боја
бела
Материјал
Leather
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6
Капацитет
No
Димензија и тежина
No
Батерија
No
Што има во кутијата?
No
Гаранција
No
Коментар
No