Artwizz SeeJacket Folio for iPhone 6/6s - Сива

SKU
6382-1398
 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

Со SeeJacket Folio футролата вашиот iPhone е добро заштитен од сите страни. Тајната лежи во комбинацијата на малку продужен капак и вграден магнет кои на тој начин ги штити рабовите и аглите на уредот.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260294116382
End of life
No
Боја
сива
Материјал
Textile, TPU
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6
Капацитет
iPhone 6/6s