Artwizz SeeJacket Folio for iPhone 6/6s

SKU
conf-artwizz-seejacketfolio-iphone-new-mk
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Artvizz SeeJacket® футролата обезбедува целосна заштита за вашиот iPhone .

Заштита на дизајн
Со SeeJacket Folio футролата вашиот iPhone е добро заштитен од сите страни. Тајната лежи во комбинацијата на малку продужен капак и вграден магнет кои на тој начин ги штити рабовите и аглите на уредот.

Карактеристики:
  • заштита од удари
  • магнетен затварач
  • може да функционира како држач

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
End of life
No
Боја
No
Материјал
Textile, TPU
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6
Капацитет
No
Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260294116382
Боја
сива
Материјал
Textile, TPU
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6
Капацитет
iPhone 6/6s
Производител
Artwizz
EAN code
4260294114944
Боја
сребрена
Материјал
Polyurethane
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6
Што има во кутијата?
1 x Artwizz SeeJacket Folio
Производител
Artwizz
EAN code
4260294115828
Боја
златна
Материјал
Eco-leather
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6