Artwizz SmartJacket for iPhone 7 Plus/8 Plus - Titan

SKU
1385-1888

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

Artwizz SmartJacket овозможува потполна заштита на Вашиот iPhone 7 Plus - и тоа се во елегантниот дизајн. Потполна заштита Artwizz SmartJacket овозможува целосна заштита на Вашиот уред.Благодарение на вградениот магнет,Вашиот уред е безбедно затворен и го штити од несакани гребнатини,нечистотија и удари.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260458881385
End of life
No
Боја
сива
Материјал
Textile, TPU
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus
Капацитет
iPhone 7 Plus/8 Plus