Artwizz SmartJacket for iPhone X

SKU
conf-artwizz-smartjacket-iphone-x-mk
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Целосна заштита
Тенкиот заден дел го штити Вашиот телефон во случај на пад. Исклучителната заштита е добиена од квалитетниот поликарбонат. Благодарејќи на специјалната обработка оваа футрола ја прави да биде подобар избор од друѓите футроли на пазарот. Изберете боја по Вашиот карактер. Футролата е исклучително тенка и лесна. Вашиот екран останува заштитен од гребнатини - без притоа да го изгубите чувствотото на Вашиот прекрасен телефон. Вашиот телефон ќе биде заштитен од остри предмети во Вашата чанта, џеб или било и каде да се наоѓаат тие остри предмети.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
iPhone компатибилност
iPhone X
Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260458886458
Боја
сива
Капацитет
iPhone X
Материјал
Textile, TPU
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X
Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260458886489
Боја
Розево златна
Капацитет
iPhone X
Материјал
Textile, TPU
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone X

Product declaration