Artwizz SmartJacket for iPhone 7 Plus

SKU
artwizz-smartjacket-iphone7plus
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Целосна заштита
Тенкиот слој на задната страна на футролата го заштитува Вашиот iPhone од удари и гребанатини. Футролата е направена од поликарбонат, која обезбедува одлична заштита на Вашиот уред.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
End of life
No
Бои
Black, Rose Gold 2, Titanium
Боја
No
Материјал
Plastic, Polycarbonate
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone 7 Plus
Капацитет
No
Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260458881385
Боја
сива
Материјал
Textile, TPU
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus
Капацитет
iPhone 7 Plus/8 Plus
Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260458881330
Боја
црна
Материјал
Textile, TPU
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus
Капацитет
iPhone 7 Plus/8 Plus
Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260458881347
Боја
Розево златна
Материјал
Textile, TPU
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus
Капацитет
iPhone 7 Plus/8 Plus