Artwizz SmartJacket for iPad mini / iPad mini 2 / iPad mini 3 - Gold:

Artwizz SmartJacket for iPad mini / iPad mini 2 / iPad mini 3 - Gold

SKU
6290-1389
Artwizz SmartJacket за iPad mini / iPad mini 2 / iPad mini 3
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Карактеристики:
  • Polyurethane преден дел во брусен метален изглед
  • Заден дел со гумен слој за удобен зафат
  • Предниот капак може брзо и лесно да се преклопи
Производител
Artwizz
EAN code
4260294116290
End of life
No
Материјал
Polycarbonate, Rubber
Боја
златна
iPad компатибилност
iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini
Тип на футрола
Full case
Капацитет
iPad mini 3
Sleeps/wakes iPad
No