Artwizz TPU Case for iPhone 11 Pro - Црна

SKU
3029-2873
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Оваа силиконска футрола го штити Вашиот телефон од гребнатини,прашина и мали падови. Мекиот силикон е отпорен на гребење, а благодарение на материјалот од што е направена футролата е удобна на рака.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Големина
iPhone 11 Pro
End of life
No
Боја
црна
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro

Product declaration