Artwizz TPU Case for iPhone 11 Pro Max - Црна

SKU
3449-2887
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Оваа силиконска футрола го штити Вашиот телефон од гребнатини,прашина и мали падови. Мекиот силикон е отпорен на гребење, а благодарение на материјалот од што е направена футролата е удобна на рака.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Големина
iPhone 11 Pro Max
End of life
No
Боја
црна
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max

Product declaration