Artwizz TPU Case for iPhone X/XS:

Artwizz TPU Case for iPhone X/XS

SKU
5857-2154

Нашата Artwizz TPU футрола е безвременска и тенка. Класичен меѓу задните заштити. Задната страна на TPU футролата е секогаш мат црна боја. Контрастот на ова е сјајната рамка на предната страна која нуди дополнителна заштита на вашиот паметен телефон, при што се спречува поставување на рамни површини.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Нашата Artwizz TPU футрола е безвременска и тенка. Класичен меѓу задните заштити. Задната страна на TPU футролата е секогаш мат црна боја. Контрастот на ова е сјајната рамка на предната страна која нуди дополнителна заштита на вашиот паметен телефон, при што се спречува поставување на рамни површини.

Производител
Artwizz
EAN code
4260458885857
End of life
No
Боја
црна
Материјал
TPU
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X
Капацитет
iPhone X