Artwizz USB-C Cable to USB-A male (25 cm) - Black

SKU
9574-1724

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

USB-C и USB-A создаваат врска помеѓу уредите на USB-C-А и USB.На пример,врската помеѓу MacBook 12 и кој било друг USB уред како што е USB-Artwizz PowerPlug А 18W,MacBook или MacBook.Овој продукт го заштедува просторот. Карактеристики:
 • 25 сантиметри долг.
 • синхронизација,преност на податоци и уреди за полнење.
 • ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

  Производител
  Artwizz
  Weight
  0.1000
  EAN code
  4260294119574
  Боја
  Black
  Модел
  No
  Големина
  No
  Length
  0,2 meters
  Компатибилност - адаптер
  USB-C
  Mac компатибилност
  MacBook 12", MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019)

  Product declaration