B&O PLAY - Beoplay M3 звучник

SKU
conf-b-o-play-beoplay-speaker-m3
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Бараш нешто друго? Ви препорачуваме. ↓

Beoplay P6
Beoplay P6
Special Price 18.190 МКД
Regular Price 25.990 МКД

Достапен производ

JBL Flip 4
JBL Flip 4
Special Price 6.990 МКД
Regular Price 7.990 МКД

Достапен производ

Logitech Ulimate Ears WONDERBOOM
Logitech Ulimate Ears WONDERBOOM
6.290 МКД

Достапен производ

Logitech Ulimate Ears POWER UP Charging dock
Logitech Ulimate Ears POWER UP Charging dock
2.490 МКД

Достапен производ

Marshall Kilburn II Bluetooth
Marshall Kilburn II Bluetooth
18.990 МКД

Достапен производ

Logitech Ulimate Ears BOOM 3
Logitech Ulimate Ears BOOM 3
9.290 МКД

Достапен производ

B&O PLAY - BeoPlay A9
B&O PLAY - BeoPlay A9
Special Price 129.990 МКД
Regular Price 144.900 МКД

Достапен производ

Marshall Acton II Speaker
Marshall Acton II Speaker
16.990 МКД

Достапен производ

Harman Kardon Aura Studio 2
Harman Kardon Aura Studio 2
18.990 МКД

Достапен производ

B&O PLAY - BeoPlay A1 звучник
B&O PLAY - BeoPlay A1 звучник
Special Price 11.890 МКД
Regular Price 16.900 МКД

Достапен производ

Harman Kardon SoundSticks III
Harman Kardon SoundSticks III
9.990 МКД

Достапен производ

Детали

ЗВУК
МОЌЕН ДИСПЕРЗИЧЕН ЗВУК
Beoplay M3 носи префинето подесен звук
Дизајниран да исполни средна или голема соба со богат и автентичен Bang & Olufsen звук. M3 обезбедува квалитетен звук, кој дополнително е зајакнат со ситноизградената положба на вуферот и скулптуриран дисперзер. На овој начин се гарантира рамномерно и совршено распореден амбиентен звук.
ПОВРЗАН ЗВУК
ЗАТОА ШТО ЈА ИМАТЕ МУЗИКАТА
Beoplay M3 можете да го користете како поединечен звучник или како дел од повеќето звучници во собата
Променете го просторот во Вашиот дом со фино подесениот звук при поврзување на повеќе мултимедијални звучници. Beoplay A9, A6, M5 и M3 ја поддржуваат Beolink Multiroom технологијата како и можноста за поврзување преку Bluetooth или Apple Airplay.
ДИЗАЈН
ПРИЛАГОДЕТЕ ГО НА ПРОСТОРОТ
Благодарејќи на променливата прекривка, Вие ќе можете овој звучник да го прилагодете според Вашиот вкус
Постојат повеќе опции со цел да ја вклопите силуетата на M3 звучникот во Вашиот дом и Вашиот стил, преку променливите прекривки од волна и анодизиран алуминиум. Ткаенината е направена од реномираната данска компанија Kvadrat
BEOPLAY АПЛИКАЦИЈА
ПО ВАШ ВКУС
Пронајди ја музиката која те исполнува
Користете ја Beoplay апликацијата за лесно да ја најдете музиката која навистина ве исполнува. Можете да правите Ваши персонализирани звуци со ToneTouch, со користење на Beoplay еквилајзерот
ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ
ЗВУК И ДИЗАЈН НА ПОВИСОКО НИВО
Алуминиум, волна и полимер.
Се користата рачно изработени материјали за да звукот и дизајнот кај М3 биде максимален. Јагнешката волна и анодизираниот алуминиум се користат при изработка на предните капаци. Меката полимерна база ја додава стабилноста на звучникот и ги подобрува бас перформансите.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Bang & Olufsen
End of life
No
Боја
No
Speaker connectivity
3.5 mm, AirPlay, Bluetooth, Spotify Connect
Speaker Power

N/A

Wired Connection

N/A

Wireless connection

N/A

Коментар

N/A

Производител
Bang & Olufsen
Weight
43474.0000
EAN code
5705260067965
Боја
сребрена
Speaker connectivity
Bluetooth
Производител
Bang & Olufsen
Weight
43474.0000
EAN code
5705260067903
Боја
црна
Speaker connectivity
Bluetooth