B&O Play Leather Case for iPhone 7 Plus/8 Plus - Black:

B&O Play Leather Case for iPhone 7 Plus/8 Plus - Black

SKU
BOIPH-004-BLK
Карактеристики:
  • Компатибилна со iPhone 7 Plus/8 Plus
  • Направен од природна Luxe кожа
  • Мека микрофибер облога
  • Елегантен, подигнат дизајн со анодизиран алуминиумски прстен за камерата и копчињата за притискање
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Карактеристики:
  • Компатибилна со iPhone 7 Plus/8 Plus
  • Направен од природна Luxe кожа
  • Мека микрофибер облога
  • Елегантен, подигнат дизајн со анодизиран алуминиумски прстен за камерата и копчињата за притискање
Производител
Bang & Olufsen
EAN code
191058007346
End of life
No
Боја
црна
Материјал
Leather, Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus
Капацитет
iPhone 7 Plus/8 Plus