Bang&Olufsen BeoSound Balance - црн

SKU
1200494

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали


ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Bang & Olufsen
Bluetooth
Bluetooth 5.0 wireless technology
End of life
No
Боја
црна
Бои
Black
Speaker connectivity
AirPlay, Bluetooth
Compatibility AirPlay
Да
Speaker Power
Максимум 104 dB SPL
Amplifier
● 2 x 200 watt class D for bass 2ohm
● 2 x 100 watt class D for fullrange 4ohm
● 2 x 100 watt class D for fullrange 4ohm
● 1 x 50 watt class D for tweeters 6ohm
Frequency
26 - 23,000 Hz
Батерија
Power consumption
Typical 100 watts
Standby: 4,5 watt

Power Supply
Fabric Power cable

Battery
Not available
Wireless connection
Wi-fi/WLAN 802.11 b/g/n/ac (2.4 GHz & 5 GHz), 2x2 MIMO
Димензија и тежина
50.2 x 13 cm (Ø x W)
7.2 kg
10.4kg (со се кутија)