BARNER CLIP - Chamberi

SKU
C-CLIP
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Овој сончев клип е совршен додаток за вашите Barners очила. Трансформирајте ги вашите очила за екран во стилски очила за сонце, за една секунда. Секој клип се изработува рачно, за да се вклопи точно со секој различен модел. Забелешка: Со купување на овој продукт, го купувате само сончевиот клип за очила како додаток.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Barner
Боја
Barner Silver
End of life
No
Модел
Chamberi
Големина
No

Product declaration