BARNER CLIP - LE MARAIS

SKU
M-CLIP
Овој сончев клип е совршен додаток за вашите Barners очила. Трансформирајте ги вашите очила за екран во стилски очила за сонце, за една секунда. Секој клип се изработува рачно, за да се вклопи точно со секој различен модел. Забелешка: Со купување на овој продукт, го купувате само сончевиот клип за очила како додаток.
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.