Beats by Dr. Dre - Executive Over Ear Headphone - Silver

SKU
900-00047-03

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Слушајте ја вашата омилена музика со овие Beats by Dr. Dre - Executive Over Ear 900-00047-03 слушалки. Овозможуваат брза конекција со уреди кои што имаат компатибилна Bluetooth конекција. Батеријата ќе ви овозможи 6-часовно слушање на музика. 15-минутно полнење на батеријата додава 1 час плус за слушање на музика.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Beats by Dr. Dre
EAN code
848447001705
End of life
No
Earphone type
Earphone
Боја
сребрена
Connectivity
No