Beats Powerbeats High-Performance Wireless Earphones - White

SKU
MWNW2ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Beats by Dr. Dre
End of life
No
Earphone type
In-ear
Боја
бела
Бои
White
Connectivity
Bluetooth