Beats Solo3 Wireless Headphones - Black

SKU
MX432ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Beats by Dr. Dre
Боја
црна
Connectivity
Bluetooth
Earphone type
On-Ear

Product declaration