Belkin BOOST 18W USB-C полнач

SKU
F7U096VF04-WHT
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Брз 18W USB-C полнач со кабел.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Belkin
End of life
No
iPhone компатибилност
iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone SE (2. gen), iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8
iPad компатибилност
iPad (8th gen)