Belkin Car Charger BOOST CHARGEª USB-A 18W

SKU
CCA002BTBK
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Брзо наполни го твојот iPhone додека сте во Вашето возило. BOOST↑CHARGE™ USB-A Car 18W адаптерот со Quick Charge™ 3.0 ќе го наполни Вашиот телефон до 80% за 30 мин. и никогаш батеријата нема да Ви остане празна.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Belkin
Боја
црна
Големина
No
Бои
Black
Charger type
Car charger
Connectivity
USB
Компатибилност - адаптер
USB 3

Product declaration