Belkin Car Vent Mount

SKU
F7U017BT
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Car Vent Mount обезбедува безбеден начин да го користите вашиот паметен телефон во автомобилот. Vent Mount одговара на повеќето големи паметни телефони со големина на екран до 5,5 инчи со заштитна футрола.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Belkin
Weight
0.1000
EAN code
745883730636
End of life
No
Боја
црна
iPhone компатибилност
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus
Капацитет
No