Belkin InvisiGlass Screen Protector for iPhone 7 Plus/8 Plus - 1 pack:

Belkin InvisiGlass Screen Protector for iPhone 7 Plus/8 Plus - 1 pack

SKU
F8W767VF
Belkin ScreenForce® InvisiGlass заштитно стакло за iPhone 7 Plus и iPhone 8 Plus.

Карактеристики:
 • отпорност на гребнатини
 • слој помеѓу стаклото и екранот
 • лепакот овозможува растојание помеѓу стаклото и екранот
 • Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
  Belkin ScreenForce® InvisiGlass заштитно стакло за iPhone 7 Plus и iPhone 8 Plus.
  EAN code
  745883727186
  End of life
  No
  Бои
  White
  Боја
  јасен / транспарентен
  Материјал
  Tempered Glass
  Тип на футрола
  Screen Protector
  iPhone компатибилност
  iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus
  Капацитет
  No