Belkin InvisiGlass Ultra заштитно стакло за iPhone 6/6s/7/8

SKU
F8W828EC
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

InvisiGlass Ultra поставува нов стандард во заштитата на екранот на Вашиот iPhone. InvisiGlass Ultra нуди подобрена отпорност при гребење, намалена видливост на гребнатините и подобри перформанси при паѓање за разлика од друѓите заштитни стакла, направени од кален и пластика.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Belkin
Weight
0.1000
EAN code
745883745036
End of life
No
Бои
White
Боја
јасен / транспарентен
Материјал
Tempered Glass
Тип на футрола
Screen Protector
iPhone компатибилност
iPhone 8, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6
Капацитет
No