Belkin InvisiGlass Ultra заштитно стакло за iPhone 7/8 Plus

SKU
F8W754EC
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

InvisiGlass Ultra поставува нов стандард во заштитата на екранот на Вашиот iPhone 7/8 Plus. InvisiGlass Ultra нуди подобрена отпорност при гребење, намалена видливост на гребнатините и подобри перформанси при паѓање за разлика од друѓите заштитни стакла, направени од кален и пластика.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Belkin
Weight
0.1000
EAN code
745883726516
End of life
No
Бои
White
Боја
јасен / транспарентен
Материјал
Tempered Glass
Тип на футрола
Screen Protector
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus
Капацитет
No