Belkin SportFit Armband for iPhone 7 - Black:

Belkin SportFit Armband for iPhone 7 - Black

SKU
F8W781BTC00

Sport-Fit Pro Armband со високи перформанси не само што го заштитува вашиот телефон додека вежбате - исто така е неверојатно удобен за носење.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Sport-Fit Pro Armband со високи перформанси не само што го заштитува вашиот телефон додека вежбате - исто така е неверојатно удобен за носење. Безбедното вклопување и тенок дизајн прави да заборавите дека го носите. Сега можете да се концентрирате на вашиот тренинг, а не на вашиот уред.


  • Лесен материјал за дишење
  • Прилагодлив ремен
  • Рефлексивни акценти за ноќна видливост
  • Јасна заштита на екранот
  • Можност за рачно перење
Производител
Belkin
EAN code
745883727698
End of life
No
Бои
Black
Боја
црна
Тип на футрола
Armband / Waistband
iPhone компатибилност
iPhone 7
Капацитет
No