Belkin Tempered Glass Screen Protector for iPhone 7/8 single packed:

Belkin Tempered Glass Screen Protector for iPhone 7/8 single packed

SKU
F8W768VF
Belkin Tempered Glass заштитно стакло за iPhone 7 и iPhone 8.

*Во цената не влегува услугата за лепење на стакло/фолија во продавница.
*Услугата за лепење на заштитно стакло/фолија во продавница се наплаќа дополнително 100 МКД.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Belkin Tempered Glass заштитно стакло за iPhone 7 и iPhone 8.
Производител
Belkin
EAN code
745883727216
End of life
No
Бои
White
Боја
јасен / транспарентен
Материјал
Tempered Glass
Тип на футрола
Screen Protector
iPhone компатибилност
iPhone 8, iPhone 7
Капацитет
No