Belkin Universal Car Mount

SKU
F8M978BT

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Карактеристики:
  • Држи уреди со до 6 "екрани
  • Се ротира 360°
  • Портрет и пејзажна ориентација

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Belkin
Weight
0.3000
EAN code
745883684694
End of life
No
Боја
црна
iPhone компатибилност
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s or later
Капацитет
No