BeoPlay Headphones Form 2i White

SKU
1641325

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

BeoPlay Headphones Form 2i White

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Bang & Olufsen
Weight
0.1000
EAN code
5705260043747
Модел
No
Големина
No
End of life
No
Earphone type
On-Ear
Compatibility
iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 3G/S, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s/SE, iPad, iPad 2, iPad 3rd generation, iPad 4th generation, iPad Air, iPad mini, iPad mini 2, iPod shuffle 4th generation, iPod nano 5th generation, iPod nano 6th generation, iPod nano 7th generation, iPod touch 4th generation, iPod touch 5th generation, iPod classic
Боја
бела
Материјал
Plastic
Frequency
20 Hz ~ 21000 Hz
Connectivity
3.5mm stereo mini jack
Dimensions
156 mm x 157 mm x 40 mm
90 g
Коментар
Designer: Steve McGugan