Beoplay Speaker A6 White:

Beoplay Speaker A6 White

SKU
1200268
Beoplay A6 Wireless Speaker ја исполнува целата соба со импресивен звук со широк спектар. Овој премиум звучник е дизајниран да одговара на постојано менување на секојдневниот живот во кој се движи сè и секого.
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Beoplay A6 Wireless Speaker ја исполнува целата соба со импресивен звук со широк спектар. Овој премиум звучник е дизајниран да одговара на постојано менување на секојдневниот живот во кој се движи сè и секого.

Карактеристики:


  • Премиум безжичниот звучник ја исполнува целата соба со звук. Безжично поврзување: WLAN - 802.11b / g / n (2.4Ghz и 5Ghz), Apple Airplay, DLNA безжично проследување, Bluetooth 4.0.
  • Флексибилен дизајн и петканален звучник, ви донесува искуство во амбиенталниот звук, без разлика каде сте.
  • Лесна и интуитивна контрола на музиката директно на BePlay А6. Работи со Amazon Alexa.
  • Во кутијата: Beoplay А6 систем за звук, кабел за напојување, брз водич за почеток.
Производител
Bang & Olufsen
Weight
No
Боја
светло сива
End of life
No