BeoPlay - Headphones H4

SKU
conf-beoplay-headphones-h4-hu
  • Over-ear fit
  • Безжични преку Bluetooth
  • До 19 часа на слушање музика
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Бараш нешто друго? Ви препорачуваме. ↓

Beats Powerbeats3 Wireless Earphones
Beats Powerbeats3 Wireless Earphones
11.990 МКД
iSTYLE outdoor Airpods cover
iSTYLE outdoor Airpods cover
790 МКД
Beats by Dr. Dre - urBeats
Beats by Dr. Dre - urBeats
Special Price 3.990 МКД
Regular Price 5.990 МКД
BeatsX слушалки
BeatsX слушалки
8.990 МКД
B&O Play - Beoplay H8i
B&O Play - Beoplay H8i
21.900 МКД
B&O Play - Beoplay H9i
B&O Play - Beoplay H9i
26.900 МКД
Beats - EP On-Ear Headphones
Beats - EP On-Ear Headphones
5.990 МКД
Bang & Olufsen Earset
Bang & Olufsen Earset
15.990 МКД
B&O PLAY - BeoPlay H5
B&O PLAY - BeoPlay H5
13.900 МКД
Beats - urBeats³ Earphones - 3.5 mm
Beats - urBeats³ Earphones - 3.5 mm
5.690 МКД
Master & Dynamic True Wireless Earphones
Master & Dynamic True Wireless Earphones
18.990 МКД

Безжичен Bang & Olufsen Signature звук каде и да одите.
Beoplay H4 испорачува познат Bang & Olufsen Signature Sound и е дизајниран да ви донесе звук кој останува верен на изворниот материјал. Без разлика дали ги користите H4 безжично или со кабел, звукот ќе ве импресионира со откривање на сите прекрасни детали што вашата музика има да понуди.

Безжичен звук.
Beoplay H4 вклучува Bluetooth технологија која ви дава бескомпромисен безжичен звук, без разлика дали слушате музика или зборувате на телефонот.

До 19 часа на траење на батеријата.
Beoplay H4 работи подолго време. Со извонредниот век на батеријата до 19 часа, корисниците на H4 можат да останат во движење и да уживаат во прекрасната музика подолго време.

Производител
Bang & Olufsen
End of life
No
Earphone type
On-Ear
iPhone компатибилност
iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5c
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9", iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini
Mac компатибилност
iMac, Mac mini, Mac Pro, MacBook 12", MacBook 13", MacBook Air 11", MacBook Air 13", MacBook Pro 13", MacBook Pro 15", MacBook Pro 17", MacBook Pro Retina 13", MacBook Pro Retina 15", MacBook Pro 13" (2016), MacBook Pro 13" with Touch Bar , MacBook Pro 15" with Touch Bar
Боја
No
Audio Driver
40 mm
Impedance
20 Ohm
Frequency
20 – 20 000 Hz
Sensitivity
91 dB/mW @ 1 kHz
Connectivity
Bluetooth
Батерија
600 mAh
Li-ion
Dimensions
195 mm x 220 mm x 50 mm
235 g
Производител
Bang & Olufsen
EAN code
5705260064636
Earphone type
Over-Ear
Боја
сива
Audio Driver
40 mm
Impedance
20 Ohm
Frequency
20 – 20 000 Hz
Sensitivity
91 dB/mW @ 1 kHz
Connectivity
Bluetooth
Батерија
600 mAh
Li-ion
Dimensions
195 mm x 220 mm x 50 mm
235 g
Производител
Bang & Olufsen
EAN code
5705260068054
Earphone type
Over-Ear
Боја
црна
Audio Driver
40 mm
Impedance
20 Ohm
Frequency
20 – 20 000 Hz
Sensitivity
91 dB/mW @ 1 kHz
Connectivity
Bluetooth
Батерија
600 mAh
Li-ion
Dimensions
195 mm x 220 mm x 50 mm
235 g
Производител
Bang & Olufsen
EAN code
5705260069389
Earphone type
Over-Ear
Боја
виолетова
Audio Driver
40 mm
Impedance
20 Ohm
Frequency
20 – 20 000 Hz
Sensitivity
91 dB/mW @ 1 kHz
Connectivity
3.5mm stereo mini jack
Батерија
600 mAh
Li-ion
Dimensions
195 mm x 220 mm x 50 mm
235 g
Производител
Bang & Olufsen
EAN code
5705260064650
Earphone type
Over-Ear
iPhone компатибилност
iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3G/3GS
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9", iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini, iPad with Retina Display, iPad (3. gen), iPad 2, iPad (1. gen)
iPod Compatibility
iPod shuffle, iPod nano 7th Generation, iPod nano 6th Generation, iPod touch (6th gen.), iPod nano 5th Generation, iPod touch (5th gen.), iPod nano 4th Generation, iPod touch 4th Generation, iPod touch 3rd Generation, iPod classic (160 GB), iPod classic (120 GB)
Боја
портокалова
Материјал
Aluminium, Leather, Stainless Steel
Audio Driver
40 mm
Impedance
20 Ohm
Frequency
20 – 20 000 Hz
Sensitivity
91 dB/mW @ 1 kHz
Connectivity
3.5mm stereo mini jack
Батерија
600 mAh
Li-ion
Dimensions
195 mm x 220 mm x 50 mm
235 g
Производител
Bang & Olufsen
EAN code
5705260064643
Earphone type
Over-Ear
iPhone компатибилност
iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3G/3GS
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9", iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini, iPad with Retina Display, iPad (3. gen), iPad 2, iPad (1. gen)
iPod Compatibility
iPod shuffle, iPod nano 7th Generation, iPod nano 6th Generation, iPod touch (6th gen.), iPod nano 5th Generation, iPod touch (5th gen.), iPod nano 4th Generation, iPod touch 4th Generation, iPod touch 3rd Generation, iPod classic (160 GB), iPod classic (120 GB)
Боја
светло кафеава
Материјал
Aluminium, Leather, Stainless Steel
Audio Driver
40 mm
Impedance
20 Ohm
Frequency
20 – 20 000 Hz
Sensitivity
91 dB/mW @ 1 kHz
Connectivity
3.5mm stereo mini jack
Батерија
600 mAh
Li-ion
Dimensions
195 mm x 220 mm x 50 mm
235 g
Производител
Bang & Olufsen
EAN code
5705260069372
Earphone type
Over-Ear
Боја
светло сива
Audio Driver
40 mm
Impedance
20 Ohm
Frequency
20 – 20 000 Hz
Sensitivity
91 dB/mW @ 1 kHz
Connectivity
3.5mm stereo mini jack
Батерија
600 mAh
Li-ion
Dimensions
195 mm x 220 mm x 50 mm
235 g