Beoplay Speaker A6

SKU
Beoplay Speaker A6
Beoplay A6 Wireless Speaker ја исполнува целата соба со импресивен звук со широк спектар. Овој премиум звучник е дизајниран да одговара на постојано менување на секојдневниот живот во кој се движи сè и секого.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Бараш нешто друго? Ви препорачуваме. ↓

Harman Kardon Aura Studio 2
Harman Kardon Aura Studio 2
18.990 МКД
JBL Pulse 3 Portable Bluetooth Speaker - Black
JBL Pulse 3 Portable Bluetooth Speaker - Black
14.990 МКД
XtremeMac TangoBar
XtremeMac TangoBar
5.990 МКД
JBL Xtreme
JBL Xtreme
Special Price 13.490 МКД
Regular Price 17.990 МКД
Logitech Ulimate Ears BOOM 3
Logitech Ulimate Ears BOOM 3
Special Price 5.590 МКД
Regular Price 9.290 МКД
JBL Flip 4
JBL Flip 4
Special Price 6.990 МКД
Regular Price 7.990 МКД
Harman Kardon SoundSticks III
Harman Kardon SoundSticks III
9.990 МКД
B&O PLAY - Beoplay Speaker M5
B&O PLAY - Beoplay Speaker M5
38.900 МКД
Logitech Ulimate Ears MEGABOOM 3
Logitech Ulimate Ears MEGABOOM 3
Special Price 7.790 МКД
Regular Price 12.990 МКД
B&O PLAY - Beoplay M3 звучник
B&O PLAY - Beoplay M3 звучник
18.590 МКД
Logitech Ulimate Ears POWER UP Charging dock
Logitech Ulimate Ears POWER UP Charging dock
2.490 МКД
JBL Xtreme 2
JBL Xtreme 2
14.990 МКД
Beoplay A6 Wireless Speaker ја исполнува целата соба со импресивен звук со широк спектар. Овој премиум звучник е дизајниран да одговара на постојано менување на секојдневниот живот во кој се движи сè и секого.

Карактеристики:


  • Премиум безжичниот звучник ја исполнува целата соба со звук. Безжично поврзување: WLAN - 802.11b / g / n (2.4Ghz и 5Ghz), Apple Airplay, DLNA безжично проследување, Bluetooth 4.0.
  • Флексибилен дизајн и петканален звучник, ви донесува искуство во амбиенталниот звук, без разлика каде сте.
  • Лесна и интуитивна контрола на музиката директно на BePlay А6. Работи со Amazon Alexa.
  • Во кутијата: Beoplay А6 систем за звук, кабел за напојување, брз водич за почеток.
Производител
Bang & Olufsen
End of life
No
Производител
Bang & Olufsen
Боја
светло сива
Производител
Bang & Olufsen
EAN code
5705260063189
Боја
црна
Speaker connectivity
AirPlay, AUX (Line-in), Bluetooth, DLNA, Spotify Connect
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9", iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini, iPad with Retina Display
iPod Compatibility
iPod shuffle, iPod nano 7th Generation, iPod nano 6th Generation, iPod touch (6th gen.), iPod nano 5th Generation, iPod touch (5th gen.), iPod nano 4th Generation, iPod touch 4th Generation, iPod touch 3rd Generation, iPod touch 2nd Generation, iPod classic (160 GB), iPod classic (120 GB)
Mac компатибилност
iMac, Mac mini, Mac Pro, MacBook 12", MacBook 13", MacBook Air 11", MacBook Air 13", MacBook Pro 13", MacBook Pro 15", MacBook Pro 17", MacBook Pro Retina 13", MacBook Pro Retina 15"