Beoplay Speaker M3 Black

SKU
1200316
 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

ЗВУК
МОЌЕН ДИСПЕРЗИЧЕН ЗВУК
Beoplay M3 носи префинето подесен звук
Дизајниран да исполни средна или голема соба со богат и автентичен Bang & Olufsen звук. M3 обезбедува квалитетен звук, кој дополнително е зајакнат со ситноизградената положба на вуферот и скулптуриран дисперзер. На овој начин се гарантира рамномерно и совршено распореден амбиентен звук.
ПОВРЗАН ЗВУК
ЗАТОА ШТО ЈА ИМАТЕ МУЗИКАТА
Beoplay M3 можете да го користете како поединечен звучник или како дел од повеќето звучници во собата
Променете го просторот во Вашиот дом со фино подесениот звук при поврзување на повеќе мултимедијални звучници. Beoplay A9, A6, M5 и M3 ја поддржуваат Beolink Multiroom технологијата како и можноста за поврзување преку Bluetooth или Apple Airplay.
ДИЗАЈН
ПРИЛАГОДЕТЕ ГО НА ПРОСТОРОТ
Благодарејќи на променливата прекривка, Вие ќе можете овој звучник да го прилагодете според Вашиот вкус
Постојат повеќе опции со цел да ја вклопите силуетата на M3 звучникот во Вашиот дом и Вашиот стил, преку променливите прекривки од волна и анодизиран алуминиум. Ткаенината е направена од реномираната данска компанија Kvadrat
BEOPLAY АПЛИКАЦИЈА
ПО ВАШ ВКУС
Пронајди ја музиката која те исполнува
Користете ја Beoplay апликацијата за лесно да ја најдете музиката која навистина ве исполнува. Можете да правите Ваши персонализирани звуци со ToneTouch, со користење на Beoplay еквилајзерот
ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ
ЗВУК И ДИЗАЈН НА ПОВИСОКО НИВО
Алуминиум, волна и полимер.
Се користата рачно изработени материјали за да звукот и дизајнот кај М3 биде максимален. Јагнешката волна и анодизираниот алуминиум се користат при изработка на предните капаци. Меката полимерна база ја додава стабилноста на звучникот и ги подобрува бас перформансите.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Bang & Olufsen
Weight
43474.0000
EAN code
5705260067903
End of life
No
Боја
црна
Speaker connectivity
Bluetooth