"Case for iPad 9,7"" 2017 EPICO FLIP CLASSIC - black"

SKU
20511131300001

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.
ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
More details >

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
EPICO
Weight
0.0000
End of life
No
Материјал
Polyurethane
Боја
црна
Бои
Black
iPad компатибилност
iPad Pro 9.7", iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes