"Case for iPad 9,7"" 2017 EPICO FLIP CLASSIC - black"

SKU
20511131300001

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
EPICO
Weight
0.0000
Боја
Black
Материјал
Polyurethane
Бои
Black
iPad компатибилност
iPad Pro 9.7", iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration