Catalyst водоотпорна футрола за iPhone XS Max

SKU
CATIPHOXBLKL
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

За да го заштити вашиот iPhone, Catalyst создаде тенкa, леснa и ултра водоотпорна футрола за заштита до дури 9,9ft. Футрола со иновативен систем за амортизација.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Catalyst
Weight
0.1000
EAN code
4897041793512
Големина
No
End of life
No
Материјал
Rubber
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max

Product declaration