Catalyst водоотпорна футрола за iPhone XS Max

SKU
CATIPHOXBLKL

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

За да го заштити вашиот iPhone, Catalyst создаде тенкa, леснa и ултра водоотпорна футрола за заштита до дури 9,9ft. Футрола со иновативен систем за амортизација.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Catalyst
Weight
0.1000
EAN code
4897041793512
Големина
No
Материјал
Rubber
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max

Product declaration