COMMA Armor IP6/6S Case - Rose Gold:

COMMA Armor IP6/6S Case - Rose Gold

SKU
CABT6-RG
COMMA Armor IP6/6S футрола за iPhone 6 - Rose Gold
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

COMMA Armor IP6/6S футрола за iPhone 6 - Rose Gold
Производител
Comma
Weight
No
EAN code
6952897977634
End of life
No
Бои
No
Боја
Розево златна
Материјал
Aluminium, Polycarbonate
Тип на футрола
No
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6
Димензија и тежина
No
Батерија
No
Што има во кутијата?
No
Гаранција
No
Коментар
No