COMMA Tempered Glass for iPad Air/Air 2:

COMMA Tempered Glass for iPad Air/Air 2

SKU
CTGIPA2-CL
COMMA Tempered Glass Screen Protector за iPad Air/Air 2
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

COMMA Tempered Glass Screen Protector за iPad Air/Air 2
Производител
Comma
Weight
No
EAN code
6952897982980
End of life
No
Материјал
No
Боја
No
Бои
No
iPad компатибилност
iPad Air 2, iPad Air
Тип на футрола
Screen Protector
Димензија и тежина
No
Sleeps/wakes iPad
No
Што има во кутијата?
No
Гаранција
No
Коментар
No