Incase Protective Clear Cover for iPhone XR

SKU
conf-incase-protectivecover-iphone-xr-mk
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Protective Cover е заштитна, проѕирна и флексибилна футрола направена од само еден материјал со подигнувач околу периметарот кој го задржува екранот заштитен.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

End of life
No
Производител
Incase
EAN code
650450154046
Боја
јасен / транспарентен
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ
Производител
Incase
EAN code
650450154022
Боја
црна
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ
Производител
Incase
EAN code
650450154039
Боја
Розево златна
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ