Marshall Kilburn II Bluetooth

SKU
conf-marshall-kilburn-ii-bluetooth-mk
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Bluetooth поврзување
Поврзете го вашиот паметен телефон, таблет или компјутер со Kilburn преку Bluetooth® и уживајте во музиката без да го користите кабелот.

Слушање на музика до 20 часа
Со помош на врадената батерија која трае до 20 часа значи дека може да слушате музика преку целиот ден без проблем.

Класичен MARSHALL дизајн
Kilburn има класичен MARSHALL дизајн, со предниот дел во Vintage стил, златни метални детали и познатото лого.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Marshall Headphones
End of life
No
Производител
Marshall Headphones
Боја
црна
Speaker connectivity
3.5 mm, Bluetooth
Speaker Power
One 20 Watt Class D Amplifier (Woofer), Two 8 Watt Class D Amplifier (Tweeters)
Frequency
52-20,000 Hz
Wired Connection
3.5mm Input
Wireless connection
Bluetooth 5.0 aptX
Димензија и тежина
243 x 162 x 140 mm
2.5 kg
Боја
светло сива
Speaker connectivity
3.5 mm