Moshi Altra for iPhone Xs Max

SKU
conf-moshi-altra-for-iphone-xs-max-mk
Боја
Беж %
црна %
розева %
темно зелена %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Altra е тенка футрола со лента за околу рака која нуди уникатен стил и функционалност на вашиот iPhone. Дизајнирана за активен животен стил, преносливата лента за околу рака ви овозможува да носите кафе, кутии, мали деца, миленичиња и др. Исто така, обезбедува дополнителна сигурност при фотографирање или пешачење во преполн простор. Компатибилна со безжично полнење, Altra е идеална футрола за оние што бараат стилска функционалност и заштита во едно.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Големина
iPhone Xs Max
Производител
Moshi
Weight
0.0580
Боја
црна
Големина
iPhone XS Max
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max
Димензија и тежина
16.99 x 8.2 x 1.26 cm
Производител
Moshi
Weight
0.0580
Боја
Беж
Големина
iPhone XS Max
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max
Димензија и тежина
16.99 x 8.2 x 1.26 cm
Производител
Moshi
Weight
0.0580
Боја
розева
Големина
iPhone XS Max
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max
Димензија и тежина
16.99 x 8.2 x 1.26 cm
Производител
Moshi
Weight
0.0580
Боја
темно зелена
Големина
iPhone XS Max
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max
Димензија и тежина
16.99 x 8.2 x 1.26 cm

Product declaration