Moshi Vesta for iPhone XR

SKU
conf-moshi-vesta-for-iphone-xr-mk
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Карактеристики:
  • Ултра тенка футрола со заштита при паѓање
  • Софистициран шаблон и метализирана рамка.
  • TriClear ™ слој кој ја прави футролата отпорна на вода, нечистотија и гребнатини.
  • Хибридна конструкција (флексибилни и цврсти материјали) за дополнителна заштита.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Големина
iPhone XR
Производител
Moshi
Weight
0.3856
EAN code
4713057255977
Боја
сива
Големина
iPhone XR
Тип на футрола
Hard case
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ
Производител
Moshi
Weight
0.0386
Боја
розева
Големина
iPhone XR
Тип на футрола
Hard case
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ
Димензија и тежина
15,52 x 7,90 x 7,98 cm
Производител
Moshi
Weight
0.0386
Боја
темно зелена
Големина
iPhone XR
Тип на футрола
Hard case
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ
Димензија и тежина
15,52 x 7,90 x 7,98 cm

Product declaration