Satechi Bluetooth Wireless тастатура за Mac - US

SKU
conf-satechi-bluetooth-wireless-keyboard1-mk
Боја
Space Gray %
Silver %
Gold %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Безжичната тастатура Satechi Bluetooth Wireless е совршено решение за вас. Наменето за MacOS и iOS уреди, тастатурата вклучува копчиња за интуитивно функционирање и поврзување со повеќе уреди со Bluetooth за удобна контрола на вашите додатоци. Користете назначени Bluetooth копчиња за лесно префрлување помеѓу 3 уреди со притискање на едно копче. Идеална тастатура со уникатен дизајн за вашето биро.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
Weight
0.0000
Големина
No
Производител
Satechi
Weight
0.8100
EAN code
879961007379
Боја
Space Gray
Connectivity
Bluetooth
Тастатура
US English keyboard
Mac компатибилност
iMac, iMac 24", iMac Pro, Mac mini (2018), Mac mini M1, MacBook 12", MacBook Air 11" (2015), MacBook Air 13", MacBook Pro 13" (2012 or older), MacBook Pro 15" (mid 2012 or older), MacBook Pro 14" - 2021, MacBook Pro 16" - 2021, Mac Studio
Тастатура
US English keyboard
Производител
Satechi
Weight
0.8100
Боја
Silver
Connectivity
Bluetooth
Тастатура
US English keyboard
Боја
Gold
Тастатура
US English keyboard

Product declaration