Decoded футрола за iPhone 11 Pro Max

SKU
D9IPOXIMBC2CBN

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Футролата iPhone 11 Pro Max е комбиниција од минимален дизајн и максимална заштита. Изградена од материјали што го апсорбираат шокот при пад и мали удари.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Decoded
End of life
No
Бои
Brown
Боја
цврвеникаво кафеава
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max