DEVIA Full Screen Glass Protector

SKU
conf-devia-full-screen-glass-protector-iphone-7-8-7-plus-8-plus
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Тврдо калено заштитно стакло со заоблен калап кое му обезбедува 100% покриеност на Вашиот iPhone и совршена заштита. Цврстината е до 9H, а дебелината е само 0,26 милиметри за да обезбеди сигурна заштита на екранот. Додека пак внатрешниот филм обезбедува лесно и сами да го наместите ова стакло на Вашиот iPhone.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Devia
End of life
No
Боја
No
Материјал
Tempered Glass
Тип на футрола
Front case
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7
Капацитет
No
Производител
Devia
EAN code
6952897992484
Боја
бела
Материјал
Tempered Glass
Тип на футрола
Front case
iPhone компатибилност
iPhone 7
Производител
Devia
EAN code
6952897992477
Боја
црна
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Soft case
iPhone компатибилност
iPhone 7
Производител
Devia
EAN code
6952897992507
Боја
бела
Материјал
Tempered Glass
Тип на футрола
Front case
iPhone компатибилност
iPhone 7 Plus
Производител
Devia
EAN code
6952897992491
Боја
црна
Тип на футрола
Screen Protector
iPhone компатибилност
iPhone 7 Plus